MASZ WARSZTAT
SAMOCHODOWY?

 

Zarejestruj się

i odbierz rabat!

Rejestracja

Zobacz co możesz zyskać:

indywidualne warunki cenowe, rozbudowany panel klienta, dedykowane akcje promocyjne,
osobistego opiekuna handlowego, możliwość negocjacji cenowej,

Zarejestruj się

Dlaczego Iparts.pl?

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości części dla warsztatów. Według prestiżowych i niezależnych rankingów Money.pl, Gazety Wyborczej, serwisu Wyborcza.biz nasz sklep z częściami – Iparts.pl – to nr 1 w kraju. Posiadamy najniższe ceny na rynku oraz produkty pochodzące od najlepszych producentów. Gwarantujemy szybką i sprawną obsługę, o której świadczą pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów.

Zaopatrzenie warsztatu to bardzo czasochłonny proces, jednak dzięki naszej pracy można go skrócić do minimum. W jaki sposób? W magazynie Iparts znajduje się szeroki asortyment części dla serwisów samochodowych. Oprócz tego, każdego dnia dbamy o stały rozwój oferty, aby klient zawsze mógł znaleźć u nas potrzebną część do swojego pojazdu i nie tracił tym samym cennego czasu oraz pieniędzy w tradycyjnych sklepach.

Części dla warsztatów

iParts.pl prowadzi sprzedaż detaliczną części dla serwisów samochodowych do większości popularnych aut krajowych i zagranicznych. W naszej ofercie można znaleźć części do samochodów osobowych i dostawczych różnych marek.

Celem serwisu jest zaopatrzenie naszych odbiorców w najlepsze jakościowo części dla warsztatów. Auto części, które znajdują się w ofercie iParts.pl dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy możliwość zakupu wyłącznie części renomowanych i cenionych producentów gwarantując przy tym ich oryginalność, wzorowe wykonanie i wysoką jakość oferowanych zamienników.

Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe, firmy i sklepy. Doceniamy stałych klientów, o czym można przekonać się podejmując z nami trwałą współpracę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji pod adresem warsztat.iparts.pl/zaopatrzenie-warsztatu/.

Dotychczasowe opinie

Michał, Białystok

Nowy projekt realizowany przez Iparts pozytywnie mnie zaskoczył. System B2B usprawnia cały proces naprawy i niweluje niepotrzebną biurokrację.

Stefan, Puławy

Duży wybór części dla serwisów samochodowych to ogromna zaleta tego sklepu. A teraz system B2B dla warsztatów – świetne rozwiązanie. Jako stały klient iparts.pl serdecznie polecam.

Andrzej, Żagań

To się nazywa innowacyjność! Wcześniej kilkakrotnie zaopatrywałem się w części dla warsztatów na iparts.pl i byłem bardzo zadowolony z szybkości realizacji zamówień. Oby tak dalej!